londynska wrozka w anglii

Wiśnia

Wiśnia – drzewo lub krzew z eliptycznymi liśćmi, zwykle opatrzone przylistkami. Kwiaty białe lub różowe na długich szypułkach. Owocem jest kulisty pestkowiec. Aromatyczne drewno używane jest do wyrobów artystycznych.

Ludzie urodzeni w tym okresie są stateczni i spokojni, mają pogodne usposobienie. Zawsze panują nad sobą. Stawiają czoło wszelkim burzom. Są one ludźmi lubiącymi dyskrecję i niechętnie mieszają się w sprawy innych.

Obdarzeni urokiem osobistym, lubią otaczać się mądrymi ludźmi. Tolerują wolność swojego partnera. W każdych okolicznościach potrafi zdobyć się na uśmiech. Trochę dlatego, że umie nad sobą panować.

Wiśnia kocha słońce, rozkwita w cieple uczuć. Często dokucza jej reumatyzm, więc kocha słońce i cierpi, jeśli go jej pozbawić. Ich uczuciowość sprawia, że są bardzo wrażliwe na kłopoty i potrzeby innych.

Wiśnia jest dobrym psychologiem, bezbłędnie rozszyfrowuje ludzi, wyczuwa fałszywe gesty i słowa. Wszystko rozumie, potrafi wejść w położenie innych i jej bezstronność każe jej zapominać czasem o swoim własnym położeniu.

Ich wrodzona dyskrecja i powściągliwość sprawia, że osoby urodzone pod znakiem drzewa wiśniowego są bardzo wiernymi i sympatycznymi ludźmi. Należą do ludzi, którzy przynoszą innym szczęście i spokój, i którzy pozostawiają po sobie serdeczną pamięć.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony