londynska wrozka w anglii

Wierzba

Wierzba – drzewo liściaste lub krzew. Korę ma jasnobrunatną, liście podłużnie lancetowate. Rośnie przy drogach, rzekach i potokach.

Ludzie urodzeni w tym okresie są delikatni, wrażliwi, obdarzeni wdziękiem i urodą. Posiadają zdolności artystyczne oraz wrażliwą intuicję. Są uczciwi, inteligentni i wymagający.

Wierzby są niezwykle delikatne, ciepłe, uczuciowe i łagodne. Niezwykle łatwo je zranić i skrzywdzić. Są kruche i podatne na wpływy – bardzo łatwo nimi manipulować.

Ona jest święcie przekonana, że dzięki realizmowi i spoglądaniu na życie z otwartymi oczami można rozwiązać wszystkie problemy, łącznie z problemami międzyludzkimi.

Ciągnie ją w świat – podróże, wyjazdy, a równocześnie przywiązuje się do domu i rodziny.

Najlepiej czuje się w stałych i niezmiennych strukturach, nieważne czy w rodzinie, czy u boku swojego niezawodnego partnera, lub w kręgu przyjaciół, których zna od lat.

Wierzba, choć sama pełna przeciwności, od partnera i przyjaciół żąda zdecydowanych i konkretnych deklaracji miłości lub przywiązania. Ciężko im wytrwać w jednym związku, zwłaszcza, jeśli partner nie może zapewnić im wymaganej huśtawki uczuć.

Chociaż daje sobą manipulować, życie z nią wcale nie jest łatwe. Jej kapryśność i huśtawka nastrojów, z atakami histerii włącznie, mocno dają się otoczeniu we znaki.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony