londynska wrozka w anglii

Wiąz

Wiąz – drzewo okazałe, rzadko rosnące w lasach liściastych. Przeciętny wiek od 100 do 150 lat. Posiada twarde drewno, zbliżone do dębowego. Kwitnie w końcu marca lub w kwietniu.

Ludzie urodzeni w tym okresie są spokojni i opanowani, nigdy nie wyładowują złego humoru na otoczeniu. Budzą ufność, cieszą się uznaniem. Inteligentni, konkretni i praktyczni.

Natura obdarzyła go zdolnościami humanistycznymi i zręcznością manualną. Pan i pani Wiąz dają sobie radę z większością napraw domowych.

Nie lubią słuchać innych. Lubią kierować ludźmi. Wierne i uczciwe w stosunkach z najbliższymi. Nigdy nie zawodzą ludzi, którzy na nich polegają. W życiu zawodowym są bardzo ambitne i nastawione na sukces.

Bardzo chętnie znajdują się w centrum uwagi. Wiązowce kroczą przez życie obraną przez siebie drogą odnosząc przeważnie sukcesy, jednak często są bardzo niecierpliwe i nerwowe.

Wiąz jest partnerem wiernym i kochającym mocno. Wybranek musi jednak spełnić wysokie wymagania. Oddać ster domowy w jego ręce, to wcale nie jest zły pomysł.

Jeśli jednak zdecyduje się na związek, to wtedy będzie bezkompromisowo będzie stać u boku partnera i towarzyszyć mu zarówno w dobrych, jak i w złych czasach.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony