londynska wrozka w anglii

Topola

Topola – drzewo z rodziny wierzbowatych. Jest dość pospolite. Osiąga wysokość do 30 metrów. Drzewo topoli jest miękkie i nietrwałe.

Ludzie urodzeni w tym okresie są dobrymi organizatorami. Są pozbawieni tupetu. Można na nich liczyć w ciężkich chwilach.

Czują potrzebę życzliwości i miłego otoczenia. Przez to, że są wybredni, często są osamotnieni. Wychowanie we wczesnych latach dzieciństwa posiada bardzo duże znaczenie.

Poprzez świadomość, że topole bardzo szybko rosną, posiadają w sobie pewną nieśmiałość i często czują się tak jakby stopami nie dotykały ziemi.

Miłość dobrze wpływa na osoby urodzone pod znakiem topoli i dlatego powinny szukać partnera, który jest pewny siebie. Jeśli zdecydują się na związek, wtedy nieugięcie i wiernie będą stać po stronie swojego partnera.

Przesadnie zwraca uwagę na to, „co ludzie powiedzą”. Jeśli przyjaciele nie zaakceptują jej życiowego partnera, gotowa jest zerwać nawet najszczęśliwszy związek.

Posiadają artystyczną naturę, połączoną z intuicją i fantazją. Topola ma złe przeczucia, wciąż czegoś się lęka, a przede wszystkim starości ! Jej obawy są płonne, bowiem prawie nie widać po niej upływu lat.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony