londynska wrozka w anglii

Sosna

Sosna – drzewo iglaste z rodziny sosnowatych, pospolite. Jest drzewem długowiecznym rosnącym na ubogich glebach. Drewno miękkie, żywiczne.

Ludzie urodzeni w tym okresie należą do tych, którzy wiedzą czego chcą. Są dobrymi, odważnymi organizatorami. Potrafią walczyć z przeciwnościami.

Lubią stroić się w piórka, kochają robić wrażenie na otoczeniu. Jednak gdy przychodzi pora, by stawić czoła światu, Sosny są gotowe do walki – zniosą wszystko, a przeciwności losu przyjmą z podniesioną głową.

Przeżywają wiele gorzkich rozczarowań, ponieważ łatwo się angażują, lecz nie potrafią dokonać odpowiedniego wyboru wśród partnerów. Ich pozorna niestałość jest jednak tylko fasadą, która ma chronić je przed rozczarowaniem.

Jest dobrym kolegą i kompanem, w przyjaźni odnosi się z rezerwą i powściągliwością. Jeśli jednak raz ktoś dotrze do niej na płaszczyźnie emocjonalnej, wtedy sosna okaże się zdolną do wielkiej miłości i wierności osobą.

Mimo przenikliwości fatalnie wybiera partnerów. Kłopoty sercowe stara się rekompensować pracą zawodową. Jest aktywna, działa szybko i skutecznie.

Są dobrymi pracownikami, mają duży talent organizatorski, są sumienne i pracowite. Często osiągają sukces bez względu na to, jakiej dziedziny się chwycą.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony