londynska wrozka w anglii

Śliwa

Śliwa – drzewo nieznacznie przekraczające 10 m wysokości, czasem posiadające kolce. Liście eliptyczne lub jajowate, kwiaty przeważnie białe. Owocem jadalnym jest wydłużony lub kulisty pestkowiec, zawierający dużo witamin.

Ludzie urodzeni w tym okresie kochają życie rodzinne. Osoby spod tego znaku są uznawane za wrażliwe, jednak nie za przewrażliwione mimo tego że od czasu do czasu potrafią rozczulać się nad sobą. Są serdeczni dla ludzi i zwierząt.

Mają poczucie humoru, wygodni i leniwi. Charakter mają zmienny, zależny od otoczenia i warunków. Niezależni w osądach i nie znoszą sprzeciwu. Jeśli tylko mają okazję, bezwzględnie niszczą swoich przeciwników.

Natura obdarzyła ją inteligencją i praktycznymi zdolnościami. Stoi mocno na ziemi i potrafi uczyć się na cudzych błędach. Wnikliwie obserwuje otoczenie, aby wiedzieć, czego nie robić.

Osoby urodzone pod tym znakiem kochają życie, a najważniejsza jest dla nich rodzina. W towarzystwie innych czują się dobrze, przede wszystkim wtedy, gdy otaczają ją osoby życzliwe i przyjazne.

Ma silnie rozwinięte uczucia rodzinne. Czuje potrzebę stałego kontaktu z bliskimi, nawet jeśli nie potrafią tego odczuć i ocenić lub nie spełniają wszystkich jego oczekiwań. Jest w nim także potrzeba stabilności, mimo że sam nie jest zbyt stały.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony