londynska wrozka w anglii

Ryby

Ryby – osoby urodzone pod znakiem Ryb są chwiejni i uparci. Są niezdecydowane, sentymentalne, onieśmielone w większym towarzystwie. Wygórowane ambicje i aspiracje dostarczają im życiowych zawodów i wówczas wybierają życie w izolacji. Ich marzycielstwo niejednokrotnie jest przyczyną zbytniego sentymentalizmu. Małoduszni i wrażliwi. Cechuje je wyrozumiałość i współczucie dla nieszczęśliwych. Mają przekonanie, że to co robią jest dobre i właściwe. Są uprzejme, miłe wrażliwe i łagodne. Entuzjastycznie nastawieni do ideałów, potrafią się zdobyć na wyrzeczenia. Często zapadają na schorzenia stóp.

Cechy charakteru: uczucie, intuicja, kobiecość, wrażliwość. Niecierpliwi, nerwowi, zarozumiali, niekonsekwentni. Brak zdecydowania, nieśmiałość, fantazja. Lubią komfort i wygody. Sympatyczni o dobrym sercu. Marzyciele. Subtelny, tajemniczy. Rządzi morzem, wszystkim co płynne.

Kobiety – spokojne, pobłażliwe, wrażliwe i uczuciowe, chociaż w domu gadatliwe.

Mężczyźni – inteligentni. Potrafią zaskoczyć otoczenie decyzją obrania kierunku drogi i efektami takiej decyzji do osiągnięcia zamierzonego celu.

Żywioł – Woda: czysta czy mętna, sama ustala swój poziom, może wyparować, zamarznąć, utworzyć tęczę.
Znaki Zodiaku przychylne Rybom: Skorpion, Rak, Byk, Koziorożec
Planety: znaczenie, charakterystyka – Neptun:
Znaczenie symboliczne – mistyk
Strefa wpływu – wyobraźnia

Ryby – pełen poświęcenia i intuicji/leniwy, niesolidny.

Baran : Byk : Bliźnięta : Rak : Lew : Panna : Waga : Skorpion : Strzelec : Koziorożec : Wodnik : Ryby

  • mapa strony