londynska wrozka w anglii

Platan

Platan – drzewo często uprawiane jako ozdobne. Posiada charakterystyczną, łuszczącą się korę, liście podobne do klonu i kuliste kwiatostany zwisające na długich ogonkach.

Ludzie urodzeni w tym okresie są zdolni, pracowici i drażliwi. A jeśli coś sobie postanowią, zrobią wszystko, by tak się stało. Platany to dobrzy doradcy, potrafią szybko i rezolutnie wyciągać wnioski, choć sami są dość podatni na wpływ otoczenia.

Potrafią ułożyć sobie życie w mniej sprzyjających warunkach. Lubią imponować. Są inteligentni, uparci i lubią elitarne towarzystwo. Pragą odróżniać się od tłumu, ubierać się dość ekscentrycznie i obracać się tylko wśród ścisłej elity towarzyskiej.

Posiada duże zdolności adoptowania się do wszelkich warunków życiowych, chociaż w marzeniach pragnie dla siebie zawsze najwyższego komfortu.

Cechuje je wyjątkowa wiara we własne możliwości i uparte dążenie do wyznaczonego sobie celu. Bardzo często spotykamy w tym znaku talenty muzyczne, co przy dużej inteligencji i ambicji praktycznie równa się karierze artystycznej.

W uczuciach wybredny, potrafi latami czekać na to jedno, niezwykłe spotkanie i niepowtarzalną miłość. Jeżeli wejdą w związek małżeński, to dają się poznać jako uczciwi, wierni partnerzy.

Małżonkom zapewniają poczucie bezpieczeństwa i stabilizację. Jego partnerzy czują oparcie w jego optymizmie i w cieniu jego energii układają swe życie

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony