londynska wrozka w anglii

Pies

Pies – ma twardy charakter, chce zawsze przewodzić grupie. Ma wzniosłe plany. Wyśmiewa słabostki innych. Pokonać można go czułością.

Kobiety – pracowite. Potrafią ładnie i rzeczowo mówić. Lubią krytykować innych. Są wierne partnerowi. Do spraw małżeństwa podchodzą pesymistycznie, przewidując, że będzie ono nieudane.

Mężczyźni – pilni i pracowici. Oszczędne, aż do skąpstwa. Jeżeli mają komuś pomóc, muszą być przekonani o konieczności udzielenia tej pomocy. Są krytyczni, sprytni. Zawsze potrafią udowodnić, że to oni mają rację.

Nieczęsto okazują uczucia i otwierają się przed innymi. Jeśli już to czynią muszą być w pełni przekonani, że jest to absolutnie konieczne. W miłości Pies bywa szczery, prostolinijny i oddany. Z wyjątkiem Smoka i Kozy, ze wszystkimi innymi znakami może tworzyć w pełni satysfakcjonujące związki.

Gwiazdozbiór Dalekiego Wschodu:

Stara legenda buddyjska głosi, że Budda nadał ludziom cechy zwierząt i poszczególne lata kalendarzowe noszą ich nazwy. Każdemu ze zwierząt tego gwiazdozbioru przypisano inny żywioł.

Żywioł wody – Wieprz, Szczur, Bawół
Żywioł drzewa – Tygrys, Kot, Smok
Żywioł ognia – Wąż, Koń, Koza
Żywioł metalu – Małpa, Kogut, Pies

Szczur : Bawół : Tygrys : Kot : Smok : Wąż : Koń : Koza : Małpa : Kogut : Pies : Świnia

  • mapa strony