londynska wrozka w anglii

Leszczyna

Leszczyna – drzewa i krzewy należące do rodziny brzozowatych. Ważny składnik lasów liściastych. Owoce leszczyny – orzechy laskowe są smaczne i pożywne.

Ludzie urodzeni w tym okresie mają naturę niezależną, obdarzoną niespotykaną intuicją. Życzliwi dla innych, nie dbający o swoje życie osobiste. Poprzez jej wrodzonej wrażliwości w stosunku do atmosfery jaka ją otacza, leszczyna zawsze reaguje zadziwiająco elastycznie na nastroje osób w jej otoczeniu.

Są to ludzie o wielkim magicznym uroku obdarzeni mądrością życiową. Uczciwi i tolerancyjni w stosunku do partnera. Posiada szczególne talenty do zawodów związanych ze sztukami pięknymi. Natura obdarzyła ją wrażliwością artystyczną i świetnym gustem. Mają zdolności wróżbiarskie.

Leszczyna, to urodzona działaczka i bojowniczka o wielkie sprawy. Życie osobiste i rodzinne zawsze stawia na drugim planie. Jest przyjacielem dla przyjaciół, ale groźnym wrogiem.

Uwielbiają i potrzebują harmonii, ponadto aby prowadzić przepełnione miłością i zgodą życie, zarówno w rodzinie, jak i w związku, są w stanie do wielu poświęceń, jak i również do pracy nad samym sobą.

W miłości może być najmilszym, lub najbardziej męczącym partnerem. Jest zmienna i nawet w tym samym dniu jej nastrój podlega metamorfozom.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony