londynska wrozka w anglii

Lazuryt

Magiczny Kamień Lazuryt – 1 październik – 20 październik. Ludzie, których symbolem jest lazuryt mają pogodne usposobienie i wiele życzliwości wobec innych. Nie są szczególnie ambitni ani żądni władzy. Cenią wygodę i przyjemności codziennego bytowania: smaczne jedzenie, ładne stroje, ozdoby i rozrywki. Lubią podróże i prowadzą ożywione życie towarzyskie. Lazuryty nie potrafią obejść się bez towarzystwa innych ludzi. Lazuryty są dowcipne i zabawne, potrafią prawić komplementy i budzić sympatię. Lubią tańczyć i śpiewać.

W życiu rodzinnym, są bardziej przywiązani do rodzin z których wyszli niż do założonych przez siebie samych. Często zdarza się też, że Lazuryty płci obojga dość późno decydują się na stałe związki, pomimo że od wczesnej młodości mają rozliczne możliwości w tej dziedzinie i cieszą się dużym powodzeniem. Większość Lazurytów cieszy się dobrym zdrowiem i ma wiele sił życiowych.

Lazuryty, lubią być podziwiane i komplementowane, adoracja otoczenia sprawia im wielką radość. Kobiety Lazuryty bywają bardzo atrakcyjne. Potrafią zręcznie podkreślać swą urodę, a ewentualne mankamenty wyglądu tuszować. Wobec mężczyzn są kokieteryjne i uwodzicielskie. Panie Lazuryty mają zwykle równie liczne grono adoratorów, co przyjaciół.

Jako gospodynie domu nie są zaradne, ani pracowite. Mają wiele kobiecego sprytu i zręczności w postępowaniu z ludźmi. Dzieci Lazuryty są pełne wdzięku, wesołe, ufne Szybko uczą się mówić, łatwo przyswajają sobie zasad dobrego wychowania.

Turkus : Onyks : Diament : Rubin : Szafir : Agat : Chalcedon : Selenit : Szmaragd : Topaz : Jadeit : Karneol : Lazuryt : Opal : Akwamaryn : Koral : Ametyst : Malachit :

  • mapa strony