londynska wrozka w anglii

Klon

Klon – drzewo piękne i wyniosłe, łatwo się rozmnaża. Ma korę gładką, szarawą i dłoniaste liście. Owoce ma skrzydlate dojrzewające na jesieni.

Ludzie urodzeni w tym okresie wyróżniają się niezwykłą inteligencją. Są nieśmiali i pełni rezerwy. Posiadają ogromną ambicję i dumę, są wrażliwi na pochwały.

Wyróżniają się energią i silną indywidualnością. Partnerowi chcą narzucić swoją wolę. Niektórzy są egoistami. Jest nieśmiały, pełen kompleksów i zahamowań, a jednocześnie dumny i zakochany w sobie.

Cechuje go inteligencja, rewelacyjna wręcz pamięć, a także łatwość przyswajania wiedzy. Wciąż się uczy, chodzi na rozmaite kursy i zajęcia, byle tylko wiedzieć więcej. Jego umysł jest jasny i przenikliwy.

Klon może całkowicie polegać na swoim intelekcie, jednak nie zdaje się tylko i wyłącznie na niego. Najchętniej skupia się na dziedzinach przydatnych w codziennym życiu.

Pochwał i komplementów potrzebuje do życia jak powietrza, by podbudować nieco obraz samego siebie. Chce, aby wciąż o nim mówiono, naturalnie w samych superlatywach.

Chadza najdziwniejszymi i nie do przewidzenia drogami. Klon zadaje się jedynie z ludźmi na jego poziomie na których może polegać i którzy będą w stanie pomóc mu jak najlepiej tylko potrafią.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony