londynska wrozka w anglii

Kasztanowiec

Kasztanowiec – drzewo ozdobne do 25m wysokości nie mające dużych wymagań. Kwitnie pięknie i obficie białymi kwiatostanami w maju. Owoce zwane kasztanami mają łupinę gładką, brązową.

Ludzie urodzeni w tym okresie są rozważni i konsekwentni w postępowaniu. Z powodu tego, że kasztanowce na pierwszy rzut oka potrafią być bardzo uparte, rzadko przypisuje się im elastyczność.

Posiadają głębokie poczucie sprawiedliwości. Bezpośredni, otwarci i nieco niezręczni w kontaktach międzyludzkich. Czasami sprawia wrażenie nieprzystosowanego. Z różnych sytuacji wyciąga dość oryginalne wnioski.

Są pełni życia i wigoru. Przybiera pozę człowieka dumnego i udaje manię wyższości, a wszystko to z braku pewności siebie. Jest bardzo wrażliwy i cierpi, gdy nie znajduje zrozumienia.

Potrzebuje wiele miłości, ale sam potrafi kochać naprawdę tylko raz i dlatego trudno mu znaleźć szczęście. Potrzeba uczuć i jednoczesna obawa, że może nie być kochany komplikuje jego stosunki z partnerem.

Jeśli raz się zakocha, wtedy jest bezwzględnie wierny. Dlatego też kasztanowce nie potrafią wybaczyć swoim partnerom zdrady i często nie chce słuchać rad innych.

Los Kasztana w większym stopniu zależy od splotu okoliczności i ludzi niż od niego samego. Młode kasztanowce potrzebują często pomocy w znalezieniu właściwej drogi i w określeniu swojego celu.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony