londynska wrozka w anglii

Jodła

Jodła – drzewo o gładkiej korze, płaskich igłach i stojących szyszkach. Celtowie uważali jodłę za kapryśnicę.

Ludzie urodzeni w tym okresie wyróżniają się kulturą, godnością. Są małomówni, skromni, gotowi do poświęceń.

Mają skłonności do egoizmu. Uzdolnieni i pracowici. Wiele osób urodzonych w tym znaku zdobywa popularność w polityce i zawodach artystycznych. Są to ludzie na których można liczyć w potrzebie.

W stosunku do nieznajomych jodła jest bardzo ostrożna i powściągliwa, co sprawia, że często odczytuje się ją jako osobę nieprzystępną, czy taką, którą łatwo zranić.

Podobnie jak jodły w środowisku naturalnym, tak i te, często osłaniają się przed światem zewnętrznym poprzez budowanie swoistych murów.

Chłodno analizuje związki uczuciowe, pozwala się adorować, ale sama angażuje się rzadko. Chłodna i surowa uroda, a także sposób bycia wyróżniają ją w tłumie.

Jodła zastanawia się, czy warto z kimś się związać, przyjmuje dowody uwielbienia, nawet łaskawie pozwala zakochać się w sobie. W małżeństwie jest poprawna, lojalna i obowiązkowa, ale pozostaje sobą.

Jeśli jodła raz się otworzy, to wtedy możliwe jest zbudowanie długiego, szczęśliwego związku, który wymaga jednak wiele wyrozumiałości i tolerancji ze strony partnera.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony