londynska wrozka w anglii

Jesion

Jesion – drzewo osiąga 40 m wysokości. Rośnie w lasach łęgowych. Często sadzony w parkach. Liście złożone, nie parzystopierzaste, wcześnie kwitnie. Pień prosty o szarej, gładkiej korze.

Ludzie urodzeni w tym okresie są inteligentni, zdolni i ambitni. Robią to co uważają za słuszne ignorując krytyczne uwagi pod ich adresem. Jego inteligencja polega przede wszystkim na intuicji.

Należą do ludzi trudnych we współżyciu, ale można im zaufać i liczyć na nich będąc w trudnym położeniu. Poważne rozczarowania blokują jego życiową ekspansję, trudno mu uwierzyć w jakiś sukces.

Jeśli jednak ograniczy się go i nie pozwoli mu się zaspokajać swojego głodu wiedzy, ciekawości świata, czy samorealizacji poprzez pracę, wtedy może przejawiać tendencje do wycofywania się i bycia w złym humorze.

Mimo wrodzonej życzliwości do ludzi jest egoistą, potrafi naginać otoczenie do swoich żądań. Kiedy zdecydował, że będzie szczęśliwy, jest na tyle egoistą, by zdeptać wszystko, co stanie mu na przeszkodzie na drodze do celu.

Uroda i wysoki współczynnik inteligencji ułatwiają mu miłosne podboje. Rzadko się myli i wkłada wiele wysiłku, żeby ułożyć życie we dwoje i mu się to często udaje.

Określa je jako dobrych partnerów, którzy czasami wydają się być neutralne. Jego małżeństwo z miłości jest także małżeństwem z rozsądku.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony