londynska wrozka w anglii

Jaśmin

Jaśmin – krzew piękny, wysoki o smukłych, długich gałązkach, pokryty pierzastymi liśćmi. Kwiaty białe, wonne. Olejki lotne jaśminu używane są w przemyśle perfumeryjnym.

Ludzie urodzeni w tym okresie posiadają talent dyplomatyczny. Są rzetelni w wykonywaniu zobowiązań. Mają szczęście do dobrych zarobków, ale nie są materialistami.

Jaśmin jest symbolem kobiecego wdzięku i racjonalizmu, który potrafi stopić nawet serce z lodu. Z ogromną swobodą kokietuje, a flirt jest dla niego żywiołem.

Lubią gromadzić dobra materialne, ale nie są materialistami. Na ogół nie lubią długo nigdzie zagrzać miejsca, uwielbiają podróże i chętnie zmieniają miejsce pracy.

Są osobami towarzyskimi, ale nadmiernie drażliwymi. Potrafią być troskliwi, chociaż nie są czuli. Jaśmin to urodzony dyplomata, do perfekcji opanował sztukę kamuflażu odczuć.

Małżeńskie życie z osobą spod znaku jaśminu nie jest łatwe. Nie lubi czuć się zobowiązany. W rodzinie lepszy dla dzieci niż współmałżonka, jest odpowiedzialny i troskliwy, miewa spory talent pedagogiczny.

O tolerancję dużo mu łatwiej w stosunkach z dziećmi. On, który niewiele oczekuje od życia, właśnie z dziećmi wiąże wielkie nadzieje. Najbardziej zawiłe sprawy potrafi im tłumaczyć prosto i jasno, potrafi je prowadzić rozważnie i starannie.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony