londynska wrozka w anglii

Jarzębina

Jarzębina – drzewo lub krzew z rodzaju jarząb. Często sadzona w parkach. Charakteryzuje się gładką korą, pierzastymi liśćmi. Kwiaty ma białe, szkarłatne i koralowe owoce. Kora wykorzystywana w garbarstwie.

Ludzie urodzeni w tym okresie są pogodni, pozbawieni egoizmu. Są niezwykle ambitni, mają dobry gust, ale i trudny charakter. Nie jest egoistką, jest natomiast nieco egocentryczna.

Uśmiech niemal nigdy nie znika z jej twarzy, nie tyle dzięki nieustannej wewnętrznej pogodzie, ile samokontroli. Osoby urodzone pod znakiem jarzębiny dbają we wszystkich sferach życia o harmonię.

W przypadku Jarzębiny bardzo często problemy psychologiczne mogą prowadzić do innych problemów zdrowotnych.

Ludzie Jarzębiny Nie umieją przebaczać. Należą do ludzi samodzielnych i odpowiedzialnych. Przystosowują się do trudnych warunków.

Ma jednak skomplikowany charakter i mimo ambicji i błyskotliwości z trudem osiąga sukces. Nad każdą sprawą godzinami rozmyśla, nie potrafi szybko podjąć decyzji, przez co naturalnie wiele traci.

Bywają gwałtowne, zmienne, niezwykle wymagające. Są bardzo zaborcze, żądają pełnego oddania i wyłączności. W stosunku do swojej drugiej polówki mogą być pamiętliwe. Jeśli jej partner popełni błąd, to wtedy tylko trudno mu będzie naprawić go.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony