londynska wrozka w anglii

Jałowiec

Jałowiec – drzewo z rodziny cyprysowatych. Drewno jałowca odporne jest na gnicie. Szpilki ustawione naprzeciwlegle lub w okółkach. Nasiona zwane szyszkojagodą.

Ludzie urodzeni w tym okresie są zdrowi, pełni optymizmu. W życiu dążą do osiągnięcia sławy i pieniędzy. Dość elastyczny charakter ułatwia mu życie, rzadko wdaje się w poważniejsze konflikty.

Cechuje ich surowość, pedantyzm, a zarazem bałaganiarstwo. Żyje na uboczu i niewiele mu potrzeba do szczęścia. Nie dla niego gala i przepych; nie da się skusić blichtrem. Wnętrze urządzone przez Jałowiec jest siermiężne.

Posiadają inteligencję połączoną ze skłonnością do refleksji. Nie lubią samotności. Są życzliwi i wierni w przyjaźni. Unika wysokich stanowisk i konieczności pokazywania się na forum publicznym. Uznaje prosty i surowy tryb życia.

Komunikatywność i logiczne myślenie są dla nich bardzo ważne. Niektóre jałowce odczuwają w sobie chęć do zmienienia świata, lub zostają uznani za wizjonerów wyprzedzających swoim myśleniem epokę w której żyją,

Ogólną cechą wspólną wszystkich jałowców jest ich indywidualizm, co sprawia że są stworzeni do wykonywania wolnych zawodów.

Czasami miewa kłopoty ze znalezieniem życiowego partnera, bo kto zgodzi się na jego program minimum? W małżeństwie jest wierny, ale choć kocha głęboko, nie potrafi okazać czułości.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony