londynska wrozka w anglii

Grab

Grab – drzewo liściaste, główny składnik grądów, wielogatunkowych lasów liściastych. Drewno ciężkie, twarde nadające się do toczenia.

Ludzie urodzeni w tym okresie są ludźmi prawymi, zawsze idą drogą prawdy. Są realistami. Często zastanawiają się zbyt długo nad podjęciem decyzji, by nie zostać oszukanym. Nie ufają innym.

Ma silne zaznaczone upodobanie do dyscypliny i posłuszeństwa. Cierpi na przerost poczucia obowiązku. Jeśli coś musi wykonać, nie pozwoli sobie na chwilę słodkiego lenistwa. Osoby te niełatwo zaszokować czymkolwiek, ponieważ często sprawiają wrażenie osoby niewzruszonej.

Swoich partnerów traktują poważnie. Graby bowiem bardzo troszczą się o swoich przyjaciół. Można na nie liczyć w dobrych, jak i w złych czasach. Umieją pobłażać własnym i cudzym wadom.

W małżeństwie sympatyczny i uczciwy. Do partnera podchodzi poważnie, aż za poważnie – brak mu odrobiny szaleństwa, czy choćby fantazji. Pragnie przeżyć w miłości coś więcej ponad banał, lecz rzadko mu się to udaje.

Uczucie traktuje jako sprawę poważną. Jest wdzięcznym i miłym partnerem. Ale jeśli życie każe mu wybrać między miłością a obowiązkiem – na pewno wybierze to drugie.

W wielu z nich drzemie natura artysty, która czeka na to, aby zostać odkryta. Pasją Graba jest plastyka, w tajemnicy przed najbliższymi coś maluje albo rzeźbi, ale swoje hobby traktuje jak słabostkę.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony