londynska wrozka w anglii

Dąb

Dąb – drzewo długowieczne. Jedno z najpiękniejszych i najbardziej cenionych. Drewno jest ciężkie, twarde, odporne na działanie wody. Stosowane m.in. w meblarstwie.

Ludzie urodzeni w tym okresie cechują się odwagą połączoną z dumą i godnością. Odznaczają się silną wolą i żelazną osobowością. Są wytrwałe, niezależne, lecz pełne szacunku dla innych ludzi i ich opinii.

Są inteligentni, niezależni. Szanują wolność i poglądy innych. Bardzo lubiani, gościnni i przyjacielscy. Warto mieć w nim przyjaciela, gdyż jest lojalny, silny fizycznie i moralnie.

Mimo tego że osoby urodzone pod znakiem dębu są bardzo tolerancyjne i otwarte na poglądy innych, często napotykają na kłopoty spowodowane ich nieugiętością.

Nie potrafią znieść tego, gdy ktoś wywiera na nie nacisk i że są bardzo niezależne. Poza tym są bardzo dobrymi gospodarzami i bardzo dobrze czują się w towarzystwie.

Warto mieć w nim przyjaciela, gdyż jest lojalny, silny fizycznie i moralnie. W stosunku do przyjaciół są lojalne i wierne, w stosunku do płci przeciwnej – często zbyt gwałtowne i nierozsądne.

W miłości pada ofiarą gwałtownej miłości od pierwszego wejrzenia, ale… za każdym razem wierzy że spotyka uczucie na całe życie. Jeśli wybraliśmy Dęba na życiowego partnera, trzeba przymknąć oko i pogodzić się z jego skokami w bok.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony