londynska wrozka w anglii

Byk

Byk – osoby urodzone pod znakiem Byka są cierpliwe i ogólnie życzliwe do innych osób. Są dobrymi organizatorami i wytrwałymi pracownikami. Cechuje ich upartość, nieugiętość, a nawet zaciętość. Ambitni, chociaż ambicje często przerastają ich możliwości. Są egocentrykami, ale i ludźmi nastawionymi do innych nieufnie i często zamkniętymi w sobie. Niejednokrotnie bywają zazdrośni i zdolne do tyranizowania innych. Są estetami kochającymi wszystko co piękne. Lubią podróże i pieniądze. Często zapadają na schorzenia gardła i krtani.

Cechy charakteru: Byki są zdecydowane, stanowcze, praktyczne, cierpliwe, uczynne, dobrzy pracownicy, aktywni z inicjatywą, doceniają dobra materialne.

Kobiety – są gospodarne. rozsądne, dbające o harmonię w domowym ognisku. Mają dużo wdzięku, są pogodne i ogólnie zadowolone z życia. Posiadają duże talenty artystyczne.

Mężczyźni – lubią spokój i harmonię domowego ogniska. Dużą wagę przywiązują do więzi rodzinnych. Oszczędni w sprawach finansowych. Posiadają zdolności artystyczne.

Żywioł – Ziemia: piaszczysta lub żyzna nadaje się pod budowę lub uprawę. Potrafi utrzymać bieg wody, użyczyć miejsca ognisku, i współistnieć z powietrzem.
Znaki Zodiaku przychylne Bykom: Panna, Rak, Ryby, Koziorożec
Planety: znaczenie, charakterystyka – Wenus:
Znaczenie symboliczne – bogini miłości
Strefa wpływu – uczucia i wartości

Byk – stały, lojalny/uparty, zaborczy

Baran : Byk : Bliźnięta : Rak : Lew : Panna : Waga : Skorpion : Strzelec : Koziorożec : Wodnik : Ryby

  • mapa strony