londynska wrozka w anglii

Brzoza

Brzoza – drzewo piękne o białej lub szarej korze, kwiaty zebrane w bazie. Należy do pospolitych drzew w Europie. Brzoza jest ważnym składnikiem lasów. Drewno o dużej wartości mechanicznej, ale mało trwałe.

Ludzie urodzeni w tym okresie są inteligentni, pomysłowi, lubią pracę twórczą i są pracowici. Są skromni, ale znają swoją wartość. Należą do osób tolerancyjnych. Delikatni, sentymentalni.

Miła i żywa jest lubiana i chętnie przyjmowana w każdym towarzystwie. Nie sprawia kłopotów otoczeniu, jest tolerancyjna i skromna – chociaż zna swoją wartość. Brzozy są bardzo powściągliwe i nigdy nie przesadzają z jedzeniem i piciem.

Najlepiej czuje się na łonie natury, najchętniej mieszkałaby na wsi, jest jednak w stanie bardzo szybko przystosować się do każdych warunków i sytuacji życiowych.

Pełna fantazji i zazwyczaj inteligentna, potrafi pracować na każdym stanowisku. Jest wytrwała i obowiązkowa, mimo delikatnej natury potrafi być tytanem pracy. Najlepiej sprawdza się w zawodach twórczych, największe sukcesy zdobywa na polu sztuki.

Brzoza jest sentymentalna, stała w uczuciach i bezwarunkowo wierna. Nigdy nie żałuje swego wyboru, no, chyba że wyjątkowo źle trafi. Zdarza się, że w małżeńskie związki wstępuje trochę z roztargnienia, ale nie żałuje wyboru.

Gdy Brzoza ma prawdziwy dom, dobrą bibliotekę i może zajmować się pracą twórczą osiąga pełnię szczęścia.

Jabłoń : Jodła : Wiąz : Jałowiec : Topola : Platan : Sosna : Wierzba : Lipa : Dąb : Leszczyna : Jarzębina : Klon : Orzech : Jaśmin : Kasztanowiec : Jesion : Grab : Śliwa :Brzoza : Wiśnia : Buk

  • mapa strony