londynska wrozka w anglii

Bliźnięta

Bliźnięta – osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt często cechuje brak skupienia, niecierpliwość, znudzenie i zmęczenie. Niejednokrotnie zmieniają wygłoszone poglądy i zdania. Posiadają lotny umysł i obrotność, lecz na wszystko patrzą z dystansem. Inteligentni, zdolni do szybkich porównań i uogólnień. Dobrzy dyplomaci. Wrażliwi i życzliwi, są również krasomówcami, korzystającymi niejednokrotnie z ostrego dowcipu. Są „wygadani” i dlatego pasją ich jest udział w każdej dyskusji. Są obdarzeni talentem artystycznym. Dobroduszni, uprzejmi i życzliwi. Cieszy ich aprobata i podziw. Często zapadają na schorzenia ramion.

Cechy charakteru: cierpliwość, znudzenie, inteligencja, pomysłowość, szybkość myślenia, uzdolnienia językowe, poszukiwanie i podejmowanie optymalnych decyzji i rozwiązań, osobisty czar i humor, uduchowienie

Kobiety – chętnie pracują zawodowo, pasjonują je problemy nauki i kultury, lubią ciekawe dyskusje. Są wzorowymi paniami domu. Wrażliwe, nerwowe, pobudliwe, dobre i życzliwe.

Mężczyźni – wymagający, grymaśni, wciąż poszukujący nowych wrażeń. Kochają wolność osobistą i niejednokrotnie szukają „zrozumienia” poza własnym domem, gdyż nie lubią nudy.

Żywioł – Powietrze: wietrzne czy balsamiczne, jest niewidoczne i zawsze w ruchu. wznosi się nad ziemią, bąbelkami przenika przez wodę, daje się przetwarzać przez ogień, dla którego jest niezbędne.
Znaki Zodiaku przychylne Bliźniętom: Baran, Bliźnięta, Lew
Planety: znaczenie, charakterystyka – Merkury:
Znaczenie symboliczne – posłaniec
Strefa wpływu – myśli

Bliźnięta – łatwo przystosowujący się, komunikatywny/wyrachowany, skłonny do plotkarstwa

Baran : Byk : Bliźnięta : Rak : Lew : Panna : Waga : Skorpion : Strzelec : Koziorożec : Wodnik : Ryby

  • mapa strony